Ensivri, Akhisar’ın Her Yerine Dokunacağız

Akhisar’da sokak ve caddelerin yasal sonuçlarının belli olmasıyla birlikte alt yapı çalışmalarına giren Büyükşehir Belediyesi hızla yağmur su kanallarını iyileştiriyor.. İletişim firmalarının Fiberoptik Kalblo döşemelerinin tamamlanmasından sonra caddeleri düzenleme ve peyzaj işlemleri başlayacak.

Ensivri, Akhisar’ın Her Yerine Dokunacağız

 

Büyükşehir Kazıları Bekliyor

Akhisar’da sokak ve caddelerin yasal sonuçlarının belli olmasıyla birlikte alt yapı çalışmalarına giren Büyükşehir Belediyesi hızla yağmur su kanallarını iyileştiriyor.. İletişim firmalarının Fiberoptik Kalblo döşemelerinin tamamlanmasından sonra caddeleri düzenleme ve peyzajı işlemlerine  başlayacak.. 

Akhisar cadde ve sokaklarının Akhisar Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi arasındaki hukuksal sorunlarının çözümlenmesiyle birlikte, Akhisar’da sokak ve caddelerin iyileştirme planlamasını yapan Büyükşehir Belediyesi, Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri denetiminde caddelerin yağmur suları ana kanallarının iyileştirmesine başlarken, konuyla ilgili bilgi veren Koordinatör Doğan Ensivri, “Akhisar’ın her yerine neşteri vuracağız’’ dedi. Ragıbey Mahallesi’nin 20-30 yıllık yağmur suyu kanalları sorununa el attıkları bilgisini veren Ensivri, 210 ve 17 sokaktaki kanal çalışmalarını tamamlayarak, sokaklara kilit taşı döşenmesi işlemlerine başladıklarını bildirdi. Esnafın bu süreçte cadde tozları nedeniyle sıkıntı çektiklerini bildiklerini ifade eden Doğan Ensivri, günde 10 esnafı ziyaret ederek, süreçler konusunda bilgilendirme yaptıklarını ve “Toz konusunda özür dilediklerini’’ belirtti. Caddelerin her gün itfaiye ekiplerince toza karşı sulandığını bildiren Doğan Ensivri, Paşa Mahallesi 5-7 sokaklara da girmek için önümüzdeki günlerde adım atacaklarını belirterek, “Tüm bu çalışmalar sonunda Akhisarlılar ve esnafı rahat ederek, pırıl pırıl bir şehirde yaşamanın keyfini sürecekler’’ ifadelerini kullandı. Kazılar sonunda Tahirün Caddesi başta olmak üzere 1. ve 2. ci Nakliye Caddeleri ve ara sokaklara hızla girerek hazırlanan estetikli projelerin  cadde ve sokaklara uygulanacağını belirten Koordinatör Doğan Ensivri, “Yaşanmakta olan süreçte gerçekleşen çalışmalardan dolayı mağdur olan Akhisarlı ve esnaflarımızdan özür dileriz’’ ifadelerini kullandı. 6 Mayıs 2017 Cumartesi 13:19

http://www.akhisaryorum.com/haber/ensivri-akhisarin-her-yerine-dokunacagiz-4204.html