Nöroloji Uzmanı Ahmet Kılınçer Özel Akhisar Hastanesi’nde

Özel Akhisar Hastanesi, Nöroloji Uzmanı Dr. Ahmet Kılınçer’i kadrosuna kattı.

Nöroloji Uzmanı Ahmet Kılınçer Özel Akhisar Hastanesi’nde

Özel Akhisar Hastanesi, Nöroloji Uzmanı Dr. Ahmet Kılınçer’i kadrosuna kattı.

“Sizin İçin Büyüyoruz” sloganıyla ek bina inşaatına hızla devam eden Özel Akhisar Hastanesi, diğer taraftan da kadrosunu genişletip, alanında uzman hekimlerle anlaşarak Akhisar ve Bölge halkının hizmetine sunuyor.

Özel Akhisar Hastanesine gelmesiyle ilgili konuşan Uzm. Dr. Ahmet Kılınçer, “Akhisar’ın benim nezdimde ayrı bir yeri var. Ben 3 yıl boyunca Akhisar Akselendi Kasabası’nda aile hekimi olarak çalıştım. Aslen İzmirli olduğumdan bu bölgeye dönmek beni çok sevindirdi. Özel Akhisar Hastanesi’nin bölgede ve özellikle Akhisar’da iyi bir hizmet sunumu olduğunu öğrendim. Böyle bir kurumda çalışacağım için mutluyum. Umarım ekip arkadaşlarımızla birlikte iyi işler yaparız” ifadelerini kullandı.

Ahmet Kılınçer Kimdir?

1967 yılında İzmir' de doğan Uzm. Dr. Ahmet Kılınçer, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Uzmanlığını Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Nöroloji Anabilim Dalı'nda tamamlayan Ahmet Kılınçer, Akhisar Akselendi Kasabası’nda 3 yıl aile hekimliği ve Denizli Özel Erpa Sağlık Hastanesi’nde 13 yıl Nöroloji Uzmanı olarak görev yapmıştır. 21 Mayıs tarihinden itibaren Özel Akhisar Hastanesi Nöroloji Polikliniği'nde hasta kabulüne başlayan Kılınçer, “Baş Ağrısı Tedavisi, Felçler, Sara Hastalığı (Parkinson ) Tedavisi, Unutkanlık Hastalıkları (Bunama, Alzheimer vb.) Tedavisi, Yürüme Bozuklukları Tedavisi, Görme, Konuşma ve Hareket Bozuklukları Tedavisi ile Yaşlılık Sendromu Tedavisi” alanlarında hizmet sunacaktır.

Hasta memnuniyeti odaklı anlayışı ile kaliteli sağlık hizmetini hastalarına sunmaya özen gösteren Özel Akhisar Hastanesi, hekim kadrosuna dahil edeceği güvenilir doktorları ile bu misyonunu geliştirmeye devam edecektir.22 Mayıs 2015 Cuma 18:55

http://www.akhisaryorum.com/haber/noroloji-uzmani-ahmet-kilincer-ozel-akhisar-hastanesinde-4012.html